1-2 VE 3. SINIF ÖĞRENCİLERİ İFTARDA BULUŞTU

26 Mart 2024 01:19 KİVA 231

Ramazan ayı münasebetiyle Kocaeli İlahiyat Vakfımız ve Fakültemiz iş birliğinde Hanım Komisyonumuz iftar programlarına devam ediyor. Hanım Komisyonumuz son iftar programını KOÜ İlahiyat Fakültesi 1-2 ve 3. sınıf öğrencileri gerçekleştirdi.

Kocaeli İlahiyat Vakfı binasında gerçekleştirilen iftar programına KOÜ İlahiyat Fakültesi İslam Tarihi Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Melek YILMAZ GÖMBEYAZ, Hanım Komisyonu Sorumlumuz Ayşe Nurdan KARAÇOBAN, gönüllü öğrencilerimiz ve 1-2 ve 3.sınıf öğrencileri katıldı. 

Kocaeli İlahiyat Vakfı binasında gerçekleştirilen iftar öncesinde Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program öğrencilerimiz tarafından okunan ilahilerin ardından birlikte yapılan iftar ve KOÜ İlahiyat Fakültesi İslam Tarihi Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Melek YILMAZ GÖMBEYAZ'ın sohbeti ile son buldu.

Programa katılan KOÜ İlahiyat Fakültesi İslam Tarihi Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Melek YILMAZ GÖMBEYAZ hocamıza, programda emek veren hanım komisyonumuza ve gönüllü öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler

YENİ GALERİLER

KİVA - Kocaeli İlahiyat Vakfı

Kocaeli İlahiyat Vakfına ait kurumsal bilgilere, eğitim ve araştırma projelerine, etkinliklere, güncel haber ve bilgilere ulaşın.

KİVA

Ömerağa Mah. Alemdar Cad. No:17 K:7 Küpçü İş Merkezi
İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.