KİVA AKADEMİ SEMİNERLERİ DOÇ. DR. AHMET EKŞİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

03 Ekim 2023 00:52 KİVA 197

Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, Kocaeli İlahiyat Vakfı ve Kocaeli Üniversitesi iş birliğinde gerçekleştirilen "Kiva İlahiyat Akademi" seminerlerinin birincisi KOÜ İlahiyat Fakültesi İslam Hukuku Anabilim Dalı Öğretim Üyesi ve Kocaeli İlahiyat Vakfı Başkanı Doç. Dr. Ahmet Ekşi ile gerçekleştirildi.

KOÜ İlahiyat Fakültesi İslam Hukuku Arş. Gör. Ahmet Faruk Göksun moderatörlüğünde gerçekleştirilen seminerde Doç. Dr. Ahmet Ekşi "İslam Hukukunun Orijinalliği" konusunu öğrencilere aktardı. Seminer öğrencilerin sordukları soruların cevaplanması ile son buldu.

Kiva İlahiyat Akademi programında öğrencilerizle buluşan KOÜ İlahiyat Fakültesi İslam Hukuku Anabilim Dalı Öğretim Üyesi ve Kocaeli İlahiyat Vakfı Başkanı Doç. Dr. Ahmet Ekşi hocamıza, KOÜ İlahiyat Fakültesi İslam Hukuku Anabilim Dalı Arş. Gör. Ahmet Faruk Göksün'e ve akademiye katılan öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

Kiva İlahiyat Akademi Seminerlerinin ikincisi 07 Ekim 2023 Cumartesi günü saat 21.00'da Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet hakkı Turabi ile "Dînî Türk Mûsikîsinin Güncel Durumu" üzerine gerçekleştirilecek.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!

YENİ GALERİLER

KİVA - Kocaeli İlahiyat Vakfı

Kocaeli İlahiyat Vakfına ait kurumsal bilgilere, eğitim ve araştırma projelerine, etkinliklere, güncel haber ve bilgilere ulaşın.

KİVA

Ömerağa Mah. Alemdar Cad. No:17 K:7 Küpçü İş Merkezi
İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.