KİVA AKADEMİ SEMİNERLERİNİN KONUĞU PROF. DR. AHMET HAKKI TURABİ OLDU

08 Ekim 2023 00:49 KİVA 219

Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, Kocaeli İlahiyat Vakfı ve Kocaeli Üniversitesi iş birliğinde gerçekleştirilen "Kiva İlahiyat Akademi" seminerlerinin ikincisi Amasya Üniversitesi Rektörü ve Kocaeli İlahiyat Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Prof. Dr. Ahmet Hakkı TURABİ ile gerçekleştirildi.

KOÜ İlahiyat Fakültesi Türk Din Musikisi Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi İhsan Şen moderatörlüğünde gerçekleştirilen seminerde Prof. Dr. Ahmet Hakkı Turabi "Dînî Türk Mûsikîsinin Güncel Durumu" konusunu öğrencilere aktardı. Seminer öğrencilerin sordukları soruların cevaplanması ile son buldu. 

Kiva İlahiyat Akademi programında öğrencilerizle buluşan Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hakkı Turabi hocamıza, KOÜ İlahiyat Fakültesi Türk Din Musikisi Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi İhsan Şen hocamıza ve akademiye katılan öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

Kiva İlahiyat Akademi Seminerlerinin üçüncüsü 14 Ekim 2023 Cumartesi günü saat 21.00'da KOÜ İlahiyat Fakültesi Din Felsefesi & Mantık Anabilim Dalı Başkanı ve Kocaeli İlahiyat Vakfı Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Metin Pay ile "Akıl ve Din" konusu üzerine gerçekleştirilecek. 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!

YENİ GALERİLER

KİVA - Kocaeli İlahiyat Vakfı

Kocaeli İlahiyat Vakfına ait kurumsal bilgilere, eğitim ve araştırma projelerine, etkinliklere, güncel haber ve bilgilere ulaşın.

KİVA

Ömerağa Mah. Alemdar Cad. No:17 K:7 Küpçü İş Merkezi
İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.