KİVA İLAHİYAT AKADEMİNİN KONUĞU PROF. DR. ABDULLAH KAHRAMAN OLDU

09 Aralık 2023 22:32 KİVA 265

Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, Kocaeli İlahiyat Vakfı ve Kocaeli Üniversitesi iş birliğinde gerçekleştirilen "Kiva İlahiyat Akademi" seminerlerinin sekizincisi Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Abdullah KAHRAMAN ile gerçekleştirildi.

Moderatörlüğünü Fatih KARAÇOBAN'ın yaptığı seminerde Prof. Dr. Abdullah KAHRAMAN "Güncel İhtiyaçlar ve İslam Hukuku" konusunu katılımcılara aktardı. Seminer öğrencilerin sordukları soruların cevaplanması ile son buldu. 

Kiva İlahiyat Akademi programında öğrencilerimizle buluşan Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Abdullah KAHRAMAN hocamıza, programın moderatörlüğünü yapan Fatih KARAÇOBAN'a ve akademiye katılan öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

Kiva İlahiyat Akademi Seminerlerinin dokuzuncusu 16 Aralık 2023 Cumartesi günü saat 21.00'da Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölüm Başkanı ve Hadis Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya KESKİN ile "Hadislerde Görülen İhtilaflar ve Çözüm Yolları" konusu üzerine gerçekleştirilecek. 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!

YENİ GALERİLER

KİVA - Kocaeli İlahiyat Vakfı

Kocaeli İlahiyat Vakfına ait kurumsal bilgilere, eğitim ve araştırma projelerine, etkinliklere, güncel haber ve bilgilere ulaşın.

KİVA

Ömerağa Mah. Alemdar Cad. No:17 K:7 Küpçü İş Merkezi
İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.