KİVA İLAHİYAT AKADEMİNİN KONUĞU PROF. DR. ÖMER TÜRKER OLDU

20 Ocak 2024 17:45 KİVA 203

Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, Kocaeli İlahiyat Vakfı ve Kocaeli Üniversitesi iş birliğinde gerçekleştirilen "Kiva İlahiyat Akademi" seminerlerinin onuncusu Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri Bölümü İslam Felsefesi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ömer TÜRKER ile gerçekleştirildi.

Moderatörlüğünü KOÜ İlahiyat Fakültesi İslam Felsefesi Anabilim Dalı  Arş. Gör. Ahmet Faruk YOLCU'nun yaptığı seminerde Prof. Dr. Ömer TÜRKER ile "Felsefenin İslam Düşünce ve İlim Geleneğindeki Yeri " konusunu katılımcılara aktardı. Seminer öğrencilerin sordukları soruların cevaplanması ile son buldu. 

Kiva İlahiyat Akademi programında öğrencilerimizle buluşan Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri Bölümü İslam Felsefesi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ömer TÜRKER hocamıza, programın moderatörlüğünü yapan KOÜ İlahiyat Fakültesi İslam Felsefesi Anabilim Dalı  Arş. Gör. Ahmet Faruk YOLCU'ya ve akademiye katılan öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

Kiva İlahiyat Akademi Seminerlerinin onbirincisi 20 Ocak 2024 Cumartesi günü saat 21.00'da Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri Bölümü İslam Felsefesi Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Adnan GÜRSOY ile "Hayy B. Yakzan Üç Meselesi"ın konusu üzerine gerçekleştirilecek. 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!

YENİ GALERİLER

KİVA - Kocaeli İlahiyat Vakfı

Kocaeli İlahiyat Vakfına ait kurumsal bilgilere, eğitim ve araştırma projelerine, etkinliklere, güncel haber ve bilgilere ulaşın.

KİVA

Ömerağa Mah. Alemdar Cad. No:17 K:7 Küpçü İş Merkezi
İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.