KİVA İLAHİYAT AKADEMİNİN KONUĞU PROF. DR. YUSUF ZİYA KESKİN OLDU

16 Aralık 2023 21:29 KİVA 282

Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, Kocaeli İlahiyat Vakfı ve Kocaeli Üniversitesi iş birliğinde gerçekleştirilen "Kiva İlahiyat Akademi" seminerlerinin dokuzuncusu Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölüm Başkanı ve Hadis Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya KESKİN ile gerçekleştirildi.

Moderatörlüğünü KOÜ İlahiyat Fakültesi Hadis Anabilim Dalı  Arş. Gör. Oğuzhan YILDIZ'ın yaptığı seminerde Prof. Dr. Yusuf Ziya KESKİN ile "Hadislerde Görülen İhtilaflar ve Çözüm Yolları" konusunu katılımcılara aktardı. Seminer öğrencilerin sordukları soruların cevaplanması ile son buldu. 

Kiva İlahiyat Akademi programında öğrencilerimizle buluşan Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölüm Başkanı ve Hadis Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya KESKİN hocamıza, programın moderatörlüğünü yapan KOÜ İlahiyat Fakültesi Hadis Anabilim Dalı  Arş. Gör. Oğuzhan YILDIZ'a ve akademiye katılan öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

Kiva İlahiyat Akademi Seminerlerinin dokuzuncusu 23 Aralık 2023 Cumartesi günü saat 21.00'da Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İslam Tarihi ve Sanatları Bölümü Türk Din Musikisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih KOCA ile "Cami Mûsikisi" konusu üzerine gerçekleştirilecek. 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!

YENİ GALERİLER

KİVA - Kocaeli İlahiyat Vakfı

Kocaeli İlahiyat Vakfına ait kurumsal bilgilere, eğitim ve araştırma projelerine, etkinliklere, güncel haber ve bilgilere ulaşın.

KİVA

Ömerağa Mah. Alemdar Cad. No:17 K:7 Küpçü İş Merkezi
İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.