KOCAELİ İLAHİYAT SÖYLEŞİLERİNİN KONUĞU NEZİH ÇETİN OLDU

06 Mayıs 2024 23:29 KİVA 203

Kocaeli İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli İlahiyat Vakfı iş birliğinde gerçekleştirilen "Kocaeli İlahiyat Söyleşileri" programının konuğu T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu Mevlevi Postnişini Nezih Çetin oldu.

KOÜ İlahiyat Şöhret Cengiz Konferans Salonunda gerçekleştirilen programda Nezih Çetin öğrencilere ve katılımcılara "Tasavvufta Kadere İman" konusu üzerine bir söyleşi gerçekleştirdi.

Programın sonunda İslam Tarihi ve Sanatları Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ali Cançelik T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu Mevlevi Postnişini Nezih Çetin'e hediye takdim etti.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu Mevlevi Postnişini Nezih Çetin hocamıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler

YENİ GALERİLER

KİVA - Kocaeli İlahiyat Vakfı

Kocaeli İlahiyat Vakfına ait kurumsal bilgilere, eğitim ve araştırma projelerine, etkinliklere, güncel haber ve bilgilere ulaşın.

KİVA

Ömerağa Mah. Alemdar Cad. No:17 K:7 Küpçü İş Merkezi
İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.