KOÜ İLAHİYAT SON SINIF ÖĞRENCİLERİ İFTARDA BULUŞTU

22 Mart 2024 02:53 KİVA 309

Ramazan ayı münasebetiyle Kocaeli İlahiyat Vakfımız ve Fakültemiz iş birliğinde Hanım Komisyonumuz iftar programlarına devam ediyor. Hanım Komisyonumuz KOÜ İlahiyat Fakültesi son sınıf hanım öğrencileri ile iftarda buluştu.

Kocaeli İlahiyat Vakfı binasında gerçekleştirilen iftar programına KOÜ İlahiyat Fakültesi Kuran-ı Kerim Okuma ve Kıraat İlmi Anabilim Dalı Öğr. Gör. Nevrin Nur Aslan, Din Eğitimi Anabilim Dalı Arş. Gör. Fatma Nur Kalkavan, Din Felsefesi Anabilim Dalı Arş. Gör. Afra Konyalı, Hanım Komisyonu Sorumlumuz Ayşe Nurdan Karaçoban, gönüllü öğrencilerimiz ve 4.sınıf öğrencileri katıldı. 

Kocaeli İlahiyat Vakfı binasında gerçekleştirilen iftar öncesinde Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program birlikte yapılan iftarın ardından KOÜ İlahiyat Fakültesi Kuran-ı Kerim Okuma ve Kıraat İlmi Anabilim Dalı Öğr. Gör. Nevrin Nur Aslan'ın sohbeti ile son buldu.

Hanım komisyonu tarafından hanım öğrencilere yönelik iftarlar Ramazan ayı boyunca devam edecek...

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler

YENİ GALERİLER

KİVA - Kocaeli İlahiyat Vakfı

Kocaeli İlahiyat Vakfına ait kurumsal bilgilere, eğitim ve araştırma projelerine, etkinliklere, güncel haber ve bilgilere ulaşın.

KİVA

Ömerağa Mah. Alemdar Cad. No:17 K:7 Küpçü İş Merkezi
İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.